Druga niedziela Wielkiego Postu – 13.03.2022

Druga niedziela Wielkiego Postu – 13.III.2022

1. W czwartek – od godz. 16.30 – adoracja Najświętszego Sakramentu, a o godz. 17.00 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Eucharystia.
  2. W piątek – o godz. 17.00 – Droga Krzyżowa, którą poprowadzi schola parafialna i Msza Święta.
  3. W niedzielę – o godz. 15.00 – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i Msza Św. Na Gorzkich Żalach – składka na kwiaty do Bożego Grobu. Na innych Mszach Św. z racji trzeciej niedzieli – na prace parafialne.
  1. Trzeci piątek miesiąca – litania do św. Jana Pawła II.
  1. W sobotę – uroczystość św. Józefa , Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.
  • w piątek – o godz. 16.00 – próba scholi parafialnej.
  • – W piątek – na zakończenie Mszy Św. poświęcenie i rozdanie książeczek- modlitewników uczniom klasy trzeciej – jako przygotowanie do PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ. Po Eucharystii spotkanie z Rodzicami tych uczniów.
  1. Prasa katolicka do nabycia pod chórem: Niedziela, Gość Niedzielny i miesięcznik dla dzieci – Promyczek Dobra.
  1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła. Prosimy, aby w nadchodzącym tygodniu ofiary złożyli parafianie: Zenon Kurowski, Tadeusz Walczyk, Stanisław Magdoń.
  2. W PIĄTEK przed piątą niedzielą Wielkiego Postu rozpoczniemy Rekolekcje Wielkopostne, które poprowadzi ks. Ryszard Gorawski – Marianin – przed laty – misjonarz w Ruandzie i Kamerunie.
12 marca 2022|