Uroczystość Trójcy Świętej – 12.06.2022

Uroczystość Trójcy Świętej – 12.VI.2022

1.  W poniedziałek – wspomnienie św. Antoniego z Padwy, oraz trzynasty dzień miesiąca – NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE – o godz. 19.00,
  2. We wtorek- bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika,
  3. W piątek – św. Brata Alberta,
  4. W czwartek – uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa – Boże Ciało. Msze Św. w naszej świątyni o godz. 8.00 i 10.00 z procesją do czterech ołtarzy i o godz. 16.00.
  • PIERWSZY ołtarz – koło dawnego domu sióstr, obecnie Dzienny Dom Pobytu dla Seniorów.
  • DRUGI – u p. Jacka Ochała,
  • TRZECI – u p. PIOTRA OCHAŁA,
  • CZWARTY- koło groty Matki Bożej z Lourdes.

Na procesję zapraszamy wszystkich parafian, którzy czują się na siłach, kapelę, chór parafialny, dziewczynki do sypania kwiatów, chłopców do dzwonienia.

Bardzo proszę, aby dzieci kl. III przyszły w strojach komunijnych.

Prosimy, aby parafianie mieszkający bliżej kościoła na sumę przyszli pieszo, aby feretrony były przystrojone żywymi kwiatami i by porządku przypilnowali druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej.

Bardzo proszę, aby na próbę kapeli, przyszli ci, którzy w czwartek będą grali w Kapeli „Dobre serca”.

1. W oktawie Bożego Ciała Msze Św. o godz. 18.00 z procesją dookoła kościoła, w niedzielę procesja po sumie.
  • w piątek – o godz. 17.00 – próba scholi parafialnej,
  • również w piątek – o godz. 17.00 – spotkanie lektorów i ministrantów.
  • Po Mszy Św. – Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
  • W sobotę – o godz. 17.00 z uczniami klasy VII. Jest to pierwsze spotkanie w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania.
  1. Prasę katolicką; Niedzielę i Gościa Niedzielnego można nabyć na stoliku pod chórem.
  2. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła. Prosimy, aby w nadchodzącym tygodniu ofiary złożyli parafianie: Krzysztof Siempiński, Stanisław Siempiński, Zbigniew Piczak.
  1. Koncert  Jednego Serca Jednego Duchaodbędzie się w Uroczystość Bożego Ciała 16 czerwca 2022 r. o godz. 19.00 w Parku Sybiraków w Rzeszowie. Zapraszamy do uczestnictwa w Koncercie Jednego Serca Jednego Ducha 2022 na żywo oraz dzięki transmisji w Internecie i w Telewizji Trwam.
11 czerwca 2022|