XXII niedziela zwykła – 28.08.2022

XXII niedziela zwykła – 28.VIII.2022

1. W poniedziałek – wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
  2. We środę – Msza Św. o godz. 18.00. Od godz. 17.00 do 18.00 spowiedź święta dla dzieci i młodzieży przed rozpoczęciem roku szkolnego i przed pierwszym piątkiem miesiąca.
  3. W czwartek – Msza Święta na rozpoczęcie roku szkolnego o godz. 8.00. Spotkanie w szkole o godz. 9.15.
  1. Pierwszy czwartek miesiąca – od godz. 17.30 – adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź święta, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Eucharystia.
  1. Pierwszy piątek miesiąca – Msza Święta i nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  1. Pierwsza sobota miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu i litania do Matki Bożej.
  1. Pierwsza niedziela miesiąca – po wszystkich Mszach Świętych – adoracja Najświętszego Sakramentu. Po prymarii – zmiana tajemnic różańcowych. Składka będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne.
  2. W pierwszy piątek miesiąca – spowiedź święta od godz. 17.00.
  • W piątek – po nabożeństwie – kandydatów do sakramentu bierzmowania.
  1. Jasnogórskie Dożynki – w sobotę i niedzielę 3 i 4 września – u stóp Królowej Polski.

• W czwartek – 1 września przypada 83 rocznica wybuchu II wojny światowej. Módlmy się w intencji wszystkich, którzy walczyli o wolność Ojczyzny.

27 sierpnia 2022|