XXIII niedziela zwykła – 04.09.2022

XXIII niedziela zwykła – 4.IX.2022

1. W czwartek –  święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Od godz.17.30 – adoracja Najświętszego Sakramentu, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza Św.
  1. Przyszła niedziela – druga miesiąca, więc po sumie zmiana tajemnic różańcowych dla róż ze szkoły podstawowej.
  1. Spotkanie duszpasterskie:
  • w piątek – o godz. 17.00 – próba scholii parafialnej,
  • również w piątek o 17.00 spotkanie – lektorów i ministrantów.
  1. Prasę katolicką: Niedzielę i Gościa Niedzielnego można nabyć na stoliku pod chórem. Niedziela jest w cenie 10,00 zł. i jest do niej dodane drugie czasopismo „Bliżej życia z wiarą”.
  1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła. Prosimy, aby w nadchodzącym tygodniu ofiary złożyli parafianie: Marian Ziobro, Mieczysław Kolbusz, Jan Szpara.
  1. W czwartek 8 września – odpust parafialny w sędziszowskiej FARZE, uroczysta suma – o godz. 18.00.
  1. Wizytacja parafii przez ks. bpa Jana Wątrobę, która odbywa się, co 5 lat, druga część naszego dekanatu, dziś w parafii Czarna Sędziszowska, w przyszłą niedzielę w parafii Góra Ropczycka. Naszą parafię wizytował ks. bp Edward Białogłowski w dniu 27 kwietnia bieżącego roku.
4 września 2022|