Pierwsza niedziela Wielkiego Postu – 18.02.2024

Pierwsza niedziela Wielkiego Postu – 18.II.2024

1. W czwartek – święto Katedry św. Piotra Apostoła. Od godz. 16.30 -adoracja Najświętszego Sakramentu, a o godz. 17.00 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza Święta.
  1. W piątek – o godz. 17.00 – droga krzyżowa, którą poprowadzi schola parafialna i Msza Św. Na zakończenie Eucharystii poświęcenie i rozdanie książeczek dzieciom kl. III, jako przygotowanie do pierwszej Komunii Św.
  1. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 – Gorzkie Żale i Msza Św. Na nabożeństwie – składka na kwiaty do Bożego Grobu.
  • w piątek – o godz. 16.00z uczniami kl. VIII, którzy przygotowują się do przyjęcia sakramentu bierzmowania,
  • w piątek – po Mszy Św. – z rodzicami uczniów kl. III.
  1. Prasa katolicka do nabycia pod chórem: Niedziela i Gość Niedzielny.
  2. W zakrystii można nabyć baranki Caritasu.
  1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła. Prosimy, aby w nadchodzącym tygodniu ofiary złożyli parafianie: Jan Ochał, Krzysztof Ochał, Adam Ochał.
17 lutego 2024|